Про нас

Машинки для чищення взуття, системи очистки шин виробництва німецької фірми "HEUTE"

Ми пропонуємомашинки для чищення взуття та системи очистки шин. Ми є офіційним представником провідної німецької фірми «HEUTE», яка виготовляє сучасне та недороге обладнання.

Відмінна якість та довгий термін експлуатації. Вишуканий дизайн і чудовий зовнішній вигляд. Практичність та надійність. Все це ми маємо на увазі, коли говоримо «німецьке обладнання».

Ми реалізуємо апарати для чистки взуття трьох видів: побутові, офісні та промислові. Вже навіть з назв можна дізнатися про сферу їх застосування. Побутові машинки відмінно  підійдуть для використання в заміських  будинках та квартирах. Завдяки своїй  компактності і потужності таке обладнання є незамінним на невеликих підприємствах. Варто встановити апарат чищення взуття в холі фірми і підлога по всьому будинку в будь-який час року буде чистою. Промислові чистилки добре зарекомендували себе при використанні в цехах, заводах, будівництвах. Потужний двигун може очистити навіть від металевої стружки!

Ми даємо гарантію на обладнання – 2 роки!

Використання автоматів для чищення взуття дозволить підкреслити завершеність і бездоганність створеного Вами стилю, а також дасть можливість прорекламувати Ваш бізнес. Ваша передбачуваність і турбота будуть високо оцінені клієнтами та колегами. А незалежно від погоди, Ваш заклад буде завжди чистим!

Ще один напрямок нашої роботи - реалізація систем для очищення шин ProfilGate®. Це обладнання механічно очищає бігові поверхні шин (роликів і коліс) при проїзді по спеціальних поверхнях. Воно просто незамінне там, де є велике скупчення людей або ж там, де від чистоти приміщення буде залежати успіх роботи. Наприклад, у фармацевтичній та харчовій промисловості. Ми самі здійснюємо монтаж систем очищення шин.

Телефонуйте нам! Швидко доставимо вам наше обладнання в будь-який куточок України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Донецьк та інші міста.

Ми завжди відкриті для взаємовигідної співпраці!

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create